PREKIŲ UŽSAKYMO SUMA IR PRISTATYMO KAINA

 

1. Prekių užsakymo suma neribojama.

2. Pristatymo mokestis  

Vežėjas UAB "Venipak.lt" Lietuvoje - 5,90 € Su PVM.

Siuntų pristatymas į Lietuvos teritorijos Kuršių Neriją – papildomas 17,30   mokestis.

 

Užsisakius prekių virš 45,00 € pristatymo mokestis neskaičiuojamas.

Pristatymas į LP Express ir Omniva LT paštomatus nuo 2,90 € (siuntos svoris iki 30,0 kg)

 

 

 

 

Vežėjas AB "Lietuvos paštas" Europos sąjungos šalys - 19,22 EUR

Į Europos sąjungos šalis pristatymo mokestis netaikomas siuntoms virš 59 EUR nepriklausomai nuo Parduotuvėje paskaičiuotos pristatymo kainos.

Informacijos dėl siuntimo į kitas šalis teiraukitės elektroniniu paštu [email protected]

 

 

PREKIŲ PRISTATYMAS IR TERMINAI


1. Prekes pristato PARDAVĖJAS arba PARDAVĖJO įgaliotas atstovas. 
2.Prekių pristatymo metu PIRKĖJAS privalo kartu su PARDAVĖJU ar PARDAVĖJO įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. 
3.Pastebėjęs Siuntos pažeidimą, PIRKĖJAS privalo tai atžymėti sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje), bei surašyti laisvos formos Siuntos pažeidimo aktą. PIRKĖJUI pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) be pastabų, laikoma, kad Siunta perduota tvarkinga.

4.PARDAVĖJAS neatsako už prekių pristatymo terminų pažeidimus, jei jie atsitiko dėl prekes pristatančios pašto ar siuntų tarnybos kaltės.

5.Prekės pristatomos per 48 val. po apmokėjimo darbo dienomis ir valandomis jei nesutarta kitaip, sezoninės prekės kaip numatyta 6 punkte.

6. Svogūninės ir daugiametės gėlės rudens sodinimui siunčiamos nuo rugpjūčio 15 d. iki spalio 31 dienos, pavasariniam sodinimui nuo vasario 19 d. iki gegužės 31 d. Prekės išsiunčiamos kartą per savaitę. Už šias prekes pavedimu mokėti tik gavus patvirtintą PARDAVĖJO sąskaitą

 

 

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 
1.Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo". 
2.Grąžinamos prekės privalo būti pilnai sukomplektuotos. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako PIRKĖJAS. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, PARDAVĖJAS ar PARDAVĖJO atstovas nepriima prekės grąžinimui. 
3.Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta.
4.Prekes grąžina PIRKĖJAS savo transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės. 
5.Nekokybišką prekę PARDAVĖJAS įsipareigoja pakeisti analogiška preke. Tuo atveju kai PARDAVĖJAS neturi analogiškos prekės, PARDAVĖJAS grąžina PIRKĖJUI už prekę sumokėtus pinigus.