Kategorijos

Gamintojai

Kaip užsisakyti?

PREKIŲ PIRKIMAS

- rinktis prekes galima ir neužsiregistravus, paspaudus ant "Į krepšelį"
- pirkti galima užsiregistravus arba be registracijos

- norėdami užsiregistruoti spauskite "Registracija"

- pirmą kartą registruojantis įrašykite ties "Registruotis" savo elektroninio pašto adresą,  spauskite "Registruotis" ir užpildykite registracijos lentelę.

- registracijos lentelėje nurodykite įmonę kurioje dirbate, jei nuo 8:00 iki 17:00 val. negalite priimti siuntos namuose.

- būtinai nurodykite telefono numerį, kuriuo galima būti suderinti siuntos pristatymo laiką per kurjerines tarnybas. Nenurodžius telefono numerio siunta išsiunčiama paštu.

- perkant kitais kartais Jums tereikės prisijungti, įrašant elektroninio pašto adresą ir slaptažodį

- jei užsiregistravote, bet neišsirinkote prekių, grįžkite į pagrindinį puslapį ir išsirinkite prekes. Naudokitės prekių kategorijomis arba svetainės planu ir prekių paieškos sistema. Jei ieškote konkrečios prekės, galite naudoti jos brūkšninį kodą

- Paspaudus ant krepšelio atsidarys langas, su jūsų išsirinktomis prekėmis. Jame paspaudus "Pirkti", pateksite į pirkimui reikalingos informacijos tikslinimo langą. Paspaudus "1. Krepšelis" pateksite į krepšelį. Čia galėsite pakeisti prekių kiekius, įrašyti nuolaidų kuponus, sužinoti kiek reikia Jums mokėti už pristatymą. Atminkite, kad įvedus nuolaidų kuponą suma turi sumažėti. Sužinoti ar turite nuolaidų kuponų galite nuėję į "Mano paskyra", "Mano kuponai". Jei čia nerasite nieko, pasižiūrėkite "Mano lojalumo taškai", čia galėsite konvertuoti lojalumo taškus į kuponą. Kuponas galioja vienerius metus nuo konvertavimo ne mažesnei kaip 10 € + PVM sumai. Konvertavus kuponus gautus už pirkinius litais reikia pranešti tel. 868652593 arba info@sonis.lt dėl kupono konvertavimo į eurus. Kilus neaiškumams rašykite info@sonis.lt arba skambinkite +37068652593.

- Tiksliai nurodykite pristatymo adresą. Pristatymo adresas nebūtinai turi sutapti su mokėtojo adresu. Užsakymo komentare galite palikti pageidaujamą pristatymo laiką ar kitus pastebėjimus

- Toliau išsirinkite Jums patinkanti vežėją ir atsiskaitymo būdą.

- Patvirtinkite užsakymą.