Autunno

Facebook

Autunno

La consegna delle merci dal 1 ° settembre a 31 ottobre

Autunno Ci sono 3 prodotti.

Sotto-categorie

 • Giacinto orientale
  Hyacinthus orientalis Hiacintai – vienos iš anksčiausiai pavasarį pražystančių daugiamečių gėlių. Tai ne tik gražiai žydinti, spalvinga, bet ir kvapi gėlė, kuri ypač džiugina pilkais žiemos mėnesiais ir ankstyvą pavasarį. Hiacintai auginami gėlynuose, tinka skinti, juos nesunku pražydinti žiemą (sausio ir vasario mėnesiais). Spalio–gruodžio mėnesiais svogūnėliai sodinami į vazonėlius, kurie laikomi vėsiame rūsyje ar lauke. Po 2 mėnesių vazonėliai įnešami į kambarį, pražysta po 3 savaičių. Hiacintai geriausiai auga saulėtoje vietoje su nedideliu nuolydžiu į pietų pusę, puveningoje, vandeniui laidžioje priesmėlio arba priemolio dirvoje. Neiškasti toje pačioje vietoje gali augti 2–3 metus. Iki sodinimo svogūnėliai laikomi vėsioje ir sausoje patalpoje. Rekomenduojama išimti iš pakuotės. Žiemoja dirvoje.
 • Krokai, Crocus L.
  Krokai – daugiametės, lengvai auginamos, anksčiausiai pavasarį pražystančios gėlės, dar vadinamos pavasario pranašais. Auginami gėlynuose, alpinariumuose, želdynuose su kitomis daugiametėmis gėlėmis, ypač gerai auga prie spygliuočių. Pražydinant žiemą į vieną vazonėlį sodinami 3–5 gumbasvogūniai. Krokai gerai auga lengvose, puveningose, neužmirkstančiose dirvose. Juos galima sodinti po lapuočiais medžiais ir krūmais, akmenų soduose ir pievelėse. Pievelė su krokais nupjaunama tik gegužės pabaigoje, kai pagelsta krokų lapai. Sodinami rugsėjo–lapkričio mėnesiais, 5–8 cm gylyje, grupėmis po 10–20 svogūnėlių. Sodinant vėliau būtina mulčiuoti durpėmis. Prieš sodinimą dirvą rekomenduojama gausiai palieti. Neiškasti toje pačioje vietoje gali augti 3–4 metus ir ilgiau. Iki sodinimo svogūnėliai laikomi vėsioje ir sausoje patalpoje. Rekomenduojama išimti iš pakuotės. Žiemoja dirvoje.
 • Narciso
  Narcissus, Giunchiglia, trombone
 • Tulipano
  Tulipa Tulpės – vienos populiariausių ir anksčiausiai pavasarį pražystančių daugiamečių gėlių. Jas nesudėtinga auginti. Auginamos gėlynuose, jas nesunku pražydinti žiemą (sausio ir vasario mėnesiais). Tulpės gerai auga neužmirkstančioje, vidutinio sunkumo priemolio ar priesmėlio dirvoje, nuo vėjų apsaugotoje vietoje. Sodinamos rugsėjo–lapkričio mėnesiais, 10 cm gylyje, grupėmis. Sodinant vėliau, būtina mulčiuoti durpėmis. Prieš sodinimą dirvą rekomenduojama gausiai palieti. Neiškastos toje pačioje vietoje gali augti 3–4 metus. Iki sodinimo svogūnėliai laikomi vėsioje ir sausoje patalpoje. Rekomenduojama išimti iš pakuotės. Žiemoja dirvoje
 • Sparaxis
  Sparaxis
Mostrando 1 - 3 di 3 articoli
Mostrando 1 - 3 di 3 articoli